Ampol Tours

0.0
  1. Home
  2. »
  3. Ampol Tours
Address:
Trenton, 1003 Brunswick Ave, NJ 8648
Opis:

Biuro podróży Ampol Tours założone przez Ampol Inc. działa na rynku turystycznym w Stanach Zjednoczonych od 2004 roku. W przeszłości działania Ampol Inc. przyczynily się do powstania i rozwoju Firmy turystycznej Amerpoltours.
Siedziba Ampol Tours znajduje się w Trenton stolicy New Jersey. Zajmujemy się organizacją nie tylko wycieczek objazdowych i wczasów w najatrakcyjniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych lecz wszelkich imprez turystycznych w tym businessowych, motywacyjnych, rekreacyjnych jak również dla miłośników ekstremalnych wrażeń, a nawet pielgrzymek do miejsc sakralnych.
Oferta nasza skierowana jest przede wszystkim do Polonii i Polaków chociaż z naszych usług korzystają również obywatele innych narodowości. Głównym atutem firmy jest dobra organizacja imprez turystycznych, a podstawowym przesłaniem pokazanie jak najwięcej atrakcji za najmniejszą cenę. Stąd często na naszych wycieczkach uczestnicy mają okazję zobaczyć więcej aniżeli zawiera program wyjazdu co sprawia im wiele satysfakcji. Właśnie satysfakcja i zadowolenie klientów jest zasadniczym celem naszej firmy, a stworzenie miłej atmosfery wypoczynku dla uczestników główną domeną pracy wykwalifikowanych przewodników.

Informacje kontaktowe
Telefon: 609-557-7270
Strona Web:

Leave a comment

more
Allowed HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <blockquote> <code> <em> <strong>

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Wyślij wiadomość do moderatora